Interwencje karetek specjalistycznych

Telefon alarmowy do dyspozytora pogotowia: 22 740 20 20

  • Nasi dyspozytorzy medyczni są gotowi do udzielenia Państwu porady oraz zorganizowania jak najszybszej interwencji karetki specjalistycznej w skład której wchodzi lekarz i dwóch ratowników medycznych lub pielęgniarz.

  • W zespołach Specjalistycznych uczestniczą lekarze specjaliści m.in. z dziedzin medycyny ratunkowej, anestezjologii i intensywnej terapii, pediatrii, neonatologii, chirurgii ogólnej, chorób wewnętrznych, kardiochirurgii.

  • O wysłaniu karetki Specjalistycznej decyduje Dyspozytor Medyczny naszego centrum informacji. Decyzja jest uzależniona przede wszystkim od stanu klinicznego Pacjenta, (stan Pacjenta jest wstępnie ustalany podczas zebranego telefonicznie wywiadu z wzywającym) oraz od odległości do pokonania przez zespół wyjazdowy.*

  • Posiadamy wymagane prawem uprawnienia, wiedzę i doświadczenie oraz potencjał techniczny. Zobowiązujemy się do zachowania tajemnicy zawodowej na podstawie ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty, kodeksu cywilnego i ustawy o ochronie danych osobowych.

  • Koszt interwencji karetki Specjalistycznej w granicach administracyjnych miasta stołecznego Warszawy wynosi 500,00 zł** (w tym w przypadkach koniecznych ewentualny transport do placówki medycznej).

* W celu zapewnienia najwyższego standardu usług w przypadkach gdy czas dojazdu naszej karetki z lekarzem może wpłynąć na pogorszenie stanu zdrowia Pacjenta dyspozytor może zalecić wezwanie karetki z Państwowego Systemu Ratownictwa Medycznego ( tel. 999 lub 112) Nasze zespoły nie zastępują Państwowego Pogotowia Ratunkowego.

** Interwencje Karetek Specjalistycznych poza terenem miasta Warszawy lub transporty specjalistyczne za graniczne są wyceniane podczas ustalania wszystkich szczegółów oraz wymagań pod kontem wskazań medycznych przez naszych dyspozytorów podczas przyjmowania zlecenia.

Cennik interwencji karetek pogotowia PETRA MEDICA:

Interwencja karetki typu P (minimum dwóch ratowników medycznych)

24h / wszystkie dni tygodnia

Interwencja w promieniu do 25 km od centrum Warszawy

150 zł

Interwencja w promieniu do 25 km od centrum Warszawy, transport w dwie strony z wliczonym oczekiwaniem na Pacjenta do 30 minut

200 zł

Oczekiwanie na pacjenta, każde kolejne rozpoczęte 30 minut

50 zł

Każdy przejechany kilometr w odległości większej niż 25 km od centrum Warszawy** 
+140 zł za każde rozpoczęte 12 godzin opieki nad pacjentem

1 km x 8 zł**

** opłata za kilometr naliczana jest według trasy karetki najkrótszą drogą w jedną stronę

Interwencja karetki typu S (minimum dwóch ratowników medycznych z lekarzem)

24h / wszystkie dni tygodnia

Interwencja w promieniu do 25 km od centrum Warszawy

500 zł

Interwencja w promieniu do 25 km od centrum Warszawy, transport w dwie strony z wliczonym oczekiwaniem na Pacjenta do 30 minut

800 zł

Oczekiwanie na pacjenta każde kolejne 30 minut

100 zł

Każdy przejechany kilometr w odległości większej niż 25 km od centrum Warszawy** 
+500 zł za każde rozpoczęte 12 godzin opieki nad pacjentem

1 km x 16 zł**

** opłata za kilometr naliczana jest według trasy karetki najkrótszą drogą w jedną stronę

Karetki typu P oraz S

Zapewniamy Państwu całodobową usługę Prywatnego Pogotowia Ratunkowego. Świadczymy usługi dla Pacjentów w ciężkim stanie klinicznym jak również w bezpośrednim stanie zagrożenia życia lub zdrowia. Oferujemy pełną dyspozycyjność zespołów podstawowych i specjalistycznych przez 24 godziny na dobę. Zatrudniamy lekarzy specjalistów I i II stopnia. W zespołach ratunkowych uczestniczą lekarze specjaliści m.in. z dziedzin medycyny ratunkowej, anestezjologii i intensywnej terapii, pediatrii, neonatologii, chirurgii ogólnej, chorób wewnętrznych, kardiochirurgii.

Kontakt:

Dla klientów instytucjonalnych:
tel. 22 112 10 38

PETRA MEDICA Ratownictwo Sp. z o.o.
ul. Omulewska 27
04-128 Warszawa
tel. 22 740 20 20
fax. 22 740 01 51

rezerwacja wizyt, informacja medyczna, szybki kontakt

Infolinia, zadzwoń:

+48 22 740 20 20