Obstawy medyczne imprez

Zadbaj o bezpieczeństwo razem z Petra Medica

Bezpieczeństwo imprez

Zapewniamy profesjonalną obsługę medyczną, dostęp do lekarza i karetek pogotowia w zakresie ustalanym indywidualnie z organizatorami imprez.

Nasze usługi są zgodne z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dn. 6 lutego 2012 roku w zakresie wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprez masowych oraz Ustawą z dnia 20 marca 2009 r. "O bezpieczeństwie imprez masowych".

Jak działamy?

Kontakt:

Dla klientów instytucjonalnych:
tel. 22 112 10 38

 

PETRA MEDICA Ratownictwo Sp. z o.o.
ul. Omulewska 27
04-128 Warszawa
tel. 22 740 20 20
fax. 22 740 01 51

 

  • Zapewniając kompleksowość naszych usług w dbałości o Państwa bezpieczeństwo, proponujemy profesjonalną opiekę medyczną podczas imprez masowych, zawodów sportowych, pikników i imprez firmowych. 
  • Wykwalifikowany zespół osób, dobrany pod kątem charakteru imprezy starannie przygotowuje plan zabezpieczenia medycznego.
  • Zapewniamy pełną gotowość do podjęcia działań ratowniczych w każdej, najmniej przewidywalnej sytuacji. 

 

 

  • W przypadku zabezpieczenia organizowanej imprezy gdzie będzie konieczność obecności ambulansów medycznych w tej samej cenie zapewniamy dodatkową karetkę, która będzie służyła do ewentualnego transportu pacjenta do najbliższego szpitala tak aby inne zespoły przeznaczone do zabezpieczenia imprezy pozostały na miejscu w pełnej gotowości do podjęcia kolejnych czynności ratowniczych. 

 

 

 

  • Cenę usługi ustalamy indywidualnie w zależności od rodzaju zespołu medycznego, miejsca i czasu trwania imprezy oraz jej charakteru. 
  • Nasza obecność na terenie organizowanej imprezy pozwoli Państwu jako Organizatorowi zapomnieć o problemach związanych z bezpieczeństwem zdrowia wszystkich uczestników spotkania.

 

 

Zamow ofertę na miarę swoich potrzeb

Skontaktuj się z nami

rezerwacja wizyt, informacja medyczna, szybki kontakt

Infolinia, zadzwoń:

+48 22 740 20 20