Recepta on-line

Zapoznaj się z zasadami zamawiania recepty bez wizyty lekarskiej. Z usługi może skorzystać każdy pacjent Centrum Medycznego PETRA MEDICA pod warunkiem, że: recepta na zamawiany lek była już wcześniej wystawiana w PETRA MEDICA przez wskazanego...

Zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami zamówienia recepty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów uruchomiliśmy możliwość zamówienia recepty on-line. Usługa ta dostępna jest dla wszystkich naszych pacjentów – jedynym warunkiem jest kontynuacja leczenia udokumentowana w karcie pacjenta.

Jak zamówić receptę on-line?

Z usługi może skorzystać każdy pacjent Centrum Medycznego PETRA MEDICA pod warunkiem, że:

  • recepta na zamawiany lek była już wcześniej wystawiana w PETRA MEDICA przez wskazanego w formularzu lekarza,
  • recepta wypisywana jest na lek przyjmowany na stałe.

Jeśli wystawienie recepty na podstawie zgłoszenia nie będzie możliwe, skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia wizyty u lekarza.

Odbiór recepty:

Recepta będzie dostępna do odbioru w ciągu 3 dni roboczych lub następnego dnia roboczego po dniu, w którym lekarz przyjmuje w danym oddziale (licząc od dnia przyjęcia recepty do realizacji).

Zamówioną receptę należy odebrać osobiście w recepcji przychodni po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem lub poprzez osobę trzecią po uprzednio złożonym w recepcji pisemnym upoważnieniu.

Leki refundowane:

Istnieje możiwość zamówienia recepty na lek refundowany, jednak ostateczną decyzję o jej wystawieniu podejmuje lekarz. Odbiór recepty na lek refundowany będzie możliwy po weryfikacji dowodu ubezpieczenia w systemie eWuś w dniu odbioru.

W przypadku pytań dotyczących zamówienia recepty prosimy o kontakt 22 740 20 20.

 
1 Witaj 2 Twoje dane 3 Recepta 4 Niezbędne zgody 5 Dziękujemy
Zapoznaj się z informacjami o zamawianiu recept on-line

rezerwacja wizyt, informacja medyczna, szybki kontakt

Infolinia, zadzwoń:

+48 22 740 20 20