Pakiet: GENETYCZNY - "Rak prostaty"

"Rak prostaty"

Badania genetyczne są jednym z cennych narzędzi w profilaktyce antyrakowej.
KORZYSCI WYNIKAJĄCE ZE SKORZYSTANIA Z PAKIETU:
  • Poznając obciążenie genetyczne, możesz działać w najlepszy dla siebie sposób – wykonać badania pod kątem wykrytego ryzyka.

  • Nowotwory wykryte we wczesnym stadium znacznie łatwiej leczyć. Jeśli faktycznie masz obciążenia genetyczne i w przyszłości rzeczywiście zachorujesz, poddając się wskazaniom lekarza zapewne wykryjesz chorobę w jej najwcześniejszym stadium i ją skutecznie, w pełni wyleczysz, zapewniając sobie dłuższe życie i jego większy komfort.

  • W niektórych przypadkach raka (np. jelita grubego), regularne badania profilaktyczne mogą całkowicie uchronić Cię przed pojawieniem się nowotworu. Znając obciążenia genetyczne w tym kierunku możesz dowiedzieć się, że pewne badania monitorujące Twoje zdrowie powinieneś wykonywać wcześniej lub częściej niż średnia populacyjna.

  • Doskonaląc profilaktykę stajesz się bardziej odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale i za swoich bliskich, z którymi jesteś związany, szczególnie za swoje dzieci. Dzieci rodziców leczonych na raka najczęściej wymagają zapewnienia specjalnej opieki.

  • Lekarze w trakcie terapii mogą działać inaczej, jeśli wiedzą, że choroba nowotworowa ma charakter dziedziczny.

  • Badanie identyfikuje wszystkie znane warianty genetyczne związane z występowaniem rodzinnych nowotworów. Jeśli w Twojej rodzinie zdarzały się przypadki zachorowań, warto zdobyć informację, czy i u Ciebie nie występuje zwiększone ryzyko i tym samym zniwelować strach przed pojawieniem się raka.

DOSTEPNOŚĆ I OKRES WAZNOŚCI PRODUKTU:

Pakiet badań laboratoryjnych możesz wykorzystać w Centrum Medycznym PETRA MEDICA przy ul. Mlądzkiej 27 w ciagu 6 miesięcy od daty zakupu wskazanej w potwierdzeniu zamówienia.

WYBIERZ PAKIET OPTYMALNY DLA CIEBIE:

PAKIET GENETYCZNY - rak prostaty

pakiet sprawdzający czynniki ryzyka / genetyka 

PAKIET OBEJMUJE:

  • konsultację kwalifikacyjną 
  • badanie genetyczne "RAK PROSTATY" 
  • konsultację końcową z wynikiem badań
Badane geny: 

BRCA1, BRCA2, CHEK2, NBN, TP53

CENA PAKIETU: 2200 ZŁ (ZAMIAST 3400 ZŁ)

   OSZCZĘDZASZ: 400 ZŁ

Zamów pakiet dla siebie lub bliskiej osoby

Twoje dane
CAPTCHA
To pytanie służy do weryfikacji, czy jesteś robotem i do zapobiegania automatycznemu przesyłaniu spamu.

rezerwacja wizyt, informacja medyczna, szybki kontakt

Infolinia, zadzwoń:

+48 22 740 20 20