Kontakt

Sprawdź, gdzie możesz skorzystać z opieki medycznej

GROCHOWSKA 166

Centrum Medyczne PETRA MEDICA

ul. Grochowska 166, 04-329 Warszawa

Poniedziałek-Piątek: 7:00-20:00

Sobota: 8:00-15:00

Niedziela: 10:00 -15:00

 

 

GAWĘDZIARZY 18

Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej

ul. Gawędziarzy 18, 04-401 Warszawa

Poniedziałek-Piątek: 18:00-8:00
Sobota, Niedziela i Święta całodobowo

Tel.: (22) 113 97 84

OMULEWSKA 27

Centrum Medyczne PETRA MEDICA

ul. Omulewska 27, 04-128 Warszawa

Poniedziałek-Piątek: 7:00-20:00

 

 

 

 

BURSZTYNOWA 2

Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej

ul. Bursztynowa 2, 04-749 Warszawa

Poniedziałek-Piątek: 18:00-8:00
Sobota, Niedziela i Święta całodobowo

Tel.: (22) 47352 45

Rejestracja on-line

Zarejestruj Twoją wizytę bezpośrednio przez Internet. Bez czekania.

e-Rejestracja

Regulamin rezerwacji wizyt on-line

CENTRA MEDYCZNE - rezerwacja wizyt

infolinia ogólna: (22) 740 20 20
infolinia dla Cudzoziemców: (22) 112 02 06

kontakt@petramedica.pl   

MEDYCYNA WYJAZDOWA I INTERWENCYJNA

dyspozytor dyżurny: 
tel. 693 099 042 
fax. (22) 740 00 20
transporty medyczne: (22) 740 20 20
 

Opieka medyczna dla Cudzoziemców

Milena Kościeszyńska
Koordynator Świadczeń Medycznych dla Cudzoziemców

milena.koscieszynska@petramedica.pl

Agnieszka Paduch
Z-ca Koordynatora Świadczeń Medycznych dla Cudzoziemców

agnieszka.paduch@petramedica.pl

Dyrektor Centrum Medycznego

Dorota Witul
dorota.witul@petramedica.pl

Kontakt dla klientów instytucjonalnych i placówek partnerskich

Paulina Salamonik
Kierownik ds. sprzedaży 
paulina.salamonik@petramedica.pl

Obsługa Pacjenta

Anna Lewczuk
p.o. Koordynatora ds. Obsługi Klienta

anna.lewczuk@petramedica.pl

Dział Księgowości

Monika Knypek
Dyrektor finansowy

monika.knypek@petramedica.pl

Dział Kadr

Anna Jeziorek
Kierownik działu kadr i płac

anna.jeziorek@petramedica.pl
rekrutacja@petramedica.pl

Napisz do nas

rezerwacja wizyt, informacja medyczna, szybki kontakt

Infolinia, zadzwoń:

+48 22 740 20 20